photo 2024 03 01 15 35 34Відповідаючи на запитання Іван Крулько розказав про роботу комітету, роз’яснив особливості формування державного бюджету. Він деталізував, що комітет з питань бюджету займається саме видатками бюджету, а за дохідну частину відповідає комітет з питань фінансів, податкової та митної політики.

Для роботи народним депутатом України чи політиком, на думку парламентаря, обов'язково здобути профільну юридичну чи політологічну освіту і починати з азів - стажувань на найменших посадах і т.д. і т.п.

"Три П", про які пан Іван побажав завжди пам'ятати кожному - "Професіоналізм", "Патріотизм" та "Порядність".

Народний депутат України дав кілька важливих настанов для молоді:

  • насамперед вчити історію, адже без розуміння минулого не буде успішного майбутнього;
  • вчити іноземну мову, а краще кілька!
  • багато читати, щоб мати широкий світогляд та критичне мислення,
  • і несподівано :) навчитись швидко набирати тексти, адже це важлива навичка для будь-якої людини, якій потрібно багато працювати з документами.

Дякуємо Івану Крульку за відверті відповіді, за готовність відповідати на усі запитання наших "М18", навіть коли офіційний час зустрічі завершився.

Розвиваємо парламентську просвіту завдяки діалогам з парламентарями та розгляду конкретних ситуацій!

Всеукраїнська імітаційна гра з парламентської просвіти для старшокласників «М18: Ми – законотворці!» проходить за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG), що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».

Go to top