dubnov3Розмова видалася напрочуд змістовною, а учасники ставили найрізноманітніші запитання, адже під час гри юні законотворці моделюватимуть роботу і цього комітету та напрацьовуватимуть ідеї для збереження здоров’я й добробуту українців.

Старшокласників цікавили, зокрема, реформа сімейної медицини, «ліжко-місце» та карта госпітальних округів, питання трансплантації органів, страхова й народна медицина, вакцинація населення, виклик швидкої допомоги.

Школярі задавали гострі питання щодо рівня надання медичної допомоги військовослужбовцям на місці, їх подальшого лікування та реабілітації, розвиток протезування та медико-психологічної підтримки.

Торкнулися й таких питань, як лікування онкохворих, можливість дозволу на евтаназію.

Обговорили вартість медичних послуг і способи їх оплати, як позбавитися хабарів і корупції. Відверта розмова надала учасникам імітаційної гри з моделювання законотворчої діяльності Верховної Ради України чітке уявлення про діяльність комітету та актуальні питання, над вирішенням яких працює парламент.

Дякуємо народному депутатові України Артему Дубнову за відвертість і готовність ділитись своїми міркуваннями. Учасники зустрічі відчули щире захоплення медициною та глибоку віру в молодь України. І вкотре переконались, що дбати про здоров’я кожної і кожного надзвичайно важливо не лише на рівні держави, але варто турбуватися про своє власне здоров'я змалечку й щодня.

Проєкт реалізується за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG), що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».

Go to top